Záruka až 5 let

Vysoká kvalita elektrokol KTM předurčuje možnost poskytování prodloužené záruky.

 
 
 
Prodloužená záruka:
Rozšíření záručních podmínek o 1 rok a každý další rok je podmíněno navýšením základní prodejní ceny elektrokola o 5%. Maximální délka záruční doby je 5 let. Rozšířené záruční podmínky musí být sjednány nejpozději při garančním servisu po ujetí max. 400 km a  nejpozději do 1 roku po prodeji elektrokola. Pokud je elektrokolo dodatečně vybaveno speciálními elektronickými přídavnými systémy, nebo mechanickými v hodnotě přes 5 tis. Kč, budou tyto doplňky při výpočtu rozšířené záruky připočteny k základní ceně elektrokola. 
 
Ceník prodloužené záruky:
 
Doba záruky: Cena:
3 roky  
4 roky  
5 let  
 
 
Záruční podmínky pro standartní záruku:
Elektrokola prodaná firemním zákazníkům mají záruku 12 měsíců, ostatní zákazníci mají standartní záruku 24 měsíců
 
 
Udržení záruky:
Podmínkou udržení záruky jsou pravidelné servisní prohlídky po 1000 ujetých km, nejméně 1x ročně. V případě viditelných mechanických poškození elektrokola, nebo v případě zaviněných závad zákazníkem nelze záruku na případné vady uplatnit.
 
Ceny servisních prací a součástek:
Po dobu záruky jsou poskytovány servisní práce zdarma, ale jen v případě, že použité náhradní díly dodá servis bez dalších slev. V případě uplatnění slevových akcí, nebo servisování pomocí donesených součástek je servis zpoplatněný základní hodinovou sazbou 650,- Kč za hodinu. 
×