Horská celoodpružená

V naší kategorii horských celoodpružených elektrokol s důrazem na značku KTM najdete širokou škálu vysoce kvalitních elektrokol pro náročné terény. KTM je renomovaná značka s dlouholetou historií a zkušenostmi v oblasti výroby kvalitních a spolehlivých kol, která se snaží poskytnout maximální komfort a výkon pro své uživatele. KTM elektrokola jsou poháněna spolehlivými motory Bosch, které patří k nejlepším na trhu.

V naší nabídce najdete horská elektrokola s různými velikostmi rámu, výbavou odpovídající nejvyšším standardům a výkonnými motory Bosch. Díky celoodpružení získáte dokonalý komfort a stabilitu i na náročných terénech. Kromě toho jsou elektrokola KTM vybavena moderními bateriemi s vysokou kapacitou a dlouhou výdrží, které zajišťují plynulý výkon na dlouhé vzdálenosti.

Naše elektrokola KTM s motory Bosch jsou navržena s ohledem na potřeby každého zákazníka. Nabízíme širokou škálu modelů s různými výkony a funkcemi, aby každý mohl najít elektrokolo, které mu nejlépe vyhovuje. Pokud hledáte spolehlivé a výkonné horské elektrokolo, KTM s motory Bosch jsou pro vás tou pravou volbou.

lycan 771
152 090 Kč
2344/15-
Nahoru
Další produkty
23 položek celkem
×