Tuning - SpeedBox 1.0 pro Brose Specialized

Vyprodáno
Značka: SpeedBox
3 999 Kč –2 % 3 910 Kč 3 231 Kč bez DPH
Kategorie: Tuning
Záruka: 2 roky
Zrychlení elektrokola Brose
Akce
ZDARMAZDARMA 3 999 Kč –2 %

Omezovač rychlosti: do 50 km/h
Zobrazení na displeji: správné hodnoty do 22 km/h
Kompatibilní s motory: Brose SPECIALIZED, Brose S a Brose S-MAG
Aktivace čipu: Stále aktivní
Kompatibilní se SpeedBox App: ne
Není kompatibilní s motory Brose S!

 

Základní tuningový čip pro tvé elektrokolo s motorem Brose Specialized.

Tento tuningový čip umožňuje zcela deaktivovat rychlostní omezovač elektrokola. Při jeho použití se na tvém displeji zobrazuje reálná rychlost až do 22 km/h, poté se rychlostní ukazatel zafixuje a zobrazuje stále stejnou hodnotu i při vyšších rychlostech.

Jak SpeedBox 1.0 funguje?

SpeedBox 1.0 pro Brose je po namontování do elektrokola neustále aktivní. Nemusíš se proto zdržovat s jeho vypínáním a zapínáním.

Montáž

Montáž čipu do elektrokola zvládne se základním nářadím úplně každý!  Sepsali jsme podrobné instrukce a natočili videa, díky kterým zvládneš instalaci svépomocí v pohodlí svého domova. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budeš mít se zapojením jakýkoli problém, neváhej se na nás obrátit.

V případě, že se chystáš nainstalovat SpeedBox na úplně nové kolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 1 km.

Stáhnout návod

 

Upozornění

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění ve vyšší rychlosti jízdy.

Instalace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×