KTM MACINA STYLE 720 US 2022 WHITE

Velikost rámu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Značka: KTM
118 790 Kč 98 174 Kč bez DPH
Kategorie: Městská elektrokola
Záruka: až 5 let

Špičkové elektrokolo pro pohodlné ježdění po městě i pro dlouhé výlety po zpevněných cestách bez ohledu na to, jak moc prudký kopec potkáte na své cestě.

Model MACINA STYLE 720 je nejvyšší model městského typu elektrokola v naší nabídce pro sezónu 2022. Nejlepší elektrosada od Bosche, špičková výbava komponent s řazením Shimano XT LG vyvinutým speciálně pro elektrokola a v základní ceně kompletní výbava kvalitních doplňků pro maximální komfort - blatníky, světla připojená na baterii elektrokola, nosič, stojan, stavitelný představec a odpružená sedlovka.

Motor e-kola KTM MACINA STYLE 720 US 2022 white

Motor Bosch Performance CX Smart System je výkonný a dynamický pohon pro intuitivní ovládání. Drží s vámi krok až na hranici možností – pro ještě větší radost z jízdy v technicky náročném terénu. Tři snímače měří sílu, frekvence šlapání a rychlost 1000krát za sekundu. Koncepce s více senzory umožňuje kontrolovanou a svižnou jízdu i na technicky náročných trailech. V kombinaci s inovativním řízením motoru Bosch představuje maximální dynamiku a citlivost. To umožňuje organickou souhru mezi vámi a elektrokolem a jedinečně přirozený dojem z jízdy.

Maximální točivý moment 85 Nm má znatelný vliv na to, jak se vám na horském elektrokole pojede. Výkonný motor umožňuje silné zrychlení na výjezdu z ostrých zatáček a za překážkami, kde je třeba snížit frekvenci šlapání, a zjednodušuje rozjezd v kopci. Při rychlých sprintech vás motor podpoří i při vysoké frekvenci šlapání i nad 120 rpm.

režimem eMTB navrženým speciálně pro sportovní použití máte k dispozici optimální kontrolu a intuitivní ovládání, protože nemusíte přepínat mezi různými jízdními režimy. Tento režim z parametrů jízdy (kadence, rychlosti a především tlaku na pedály) automaticky a plynule mění sílu podpory v rozsahu od TOUR po TURBO (od 140% do 340% podávaného výkonu). Budete-li šlapat lehce bude i přidaná podpora motoru nízká, s rostoucí silou působení jezdce na pedály progresivně roste i podpora motoru až do maximálních hodnot. Funkce Extended Boost vám s jistotou pomůže zvládat technické pasáže a cíleným tlakem do pedálů překonávat překážky, jako jsou kořeny a silné větve.

S jízdním režimem Tour + Performance Line CX je vždy kladen důraz na zábavu z jízdy. Tour+ eliminuje nutnost ručního přepínání jízdních režimů a plynule mění sílu podpory v rozsahu od ECO po TURBO (od 60% do 340% podávaného výkonu). Při intenzivnějším šlapání na rovných silnicích šetří jízdní režim energii a prodlužuje dojezd. Zajišťuje přirozený dojem z jízdy v každé situaci, a to i na delších trasách.

Bosch Smart System zcela digitálně propojuje pohonou jednotku s ostatními komponenty vašeho eBiku. K tomuto systému je zdarma k dispozici aplikace do telefonů eBike Flow, se kterou můžete využívat digitální funkce, jako je sledování aktivity, plánování tras a navigace, bezdrátová aktualizace systému, individuální nastavení jízdních režimů, zabezpečení eBike Lock a GPS zabezpečení eBike Alarm (s modulem ConnectModule).

Baterie e-biku KTM MACINA STYLE 720 US 2022 white

Energii dodává nová baterie Bosch PowerTube 750 Smart System, s kapacitou 750 Wh (20,1 Ah) naprosto integrovaná do stavby rámu elektrokola. Nabízí v průměru o 20% větší dojezd než její dosavadní předchůdce Bosch PowerTurbe 625.

Předpokládaný skutečný dojezd za různých podmínek si můžete zjistit na simulátoru dojezdu Bosch ZDE.

Vysoce vyspělý systém řízení baterie chrání její články před přetížením. To kromě dlouhého dojezdu zajišťuje i velkou spolehlivost a životnost baterií Bosch.

Nová baterie není kompatibilní s dosud vyráběnými nabíječkami Bosch. Pro sezónu 2022 je k dispozici jediná nabíječka Smart System 4A. Kompletní nabití 750 Wh baterie zvládne za 6 hodin, nabití na 50% zabere pouze 2 hodiny.

Displej e-kola KTM MACINA STYLE 720 US 2022 white

Elektrokolo je vybaveno barevným displejem Bosch Kiox 300, který je pro sezónu 2022 jediným displejem pro elektrosystém Bosch Smart System. Nabízí podobně široké spektrum informací o jízdě jako dosavadní Bosch Kiox, ale je přehlednější díky větší velikosti obrazovky.

Jeho ovládání i ovládání celého elektropohonu probíhá pomocí nových tlačítek Bosch LED Remote Smart System. Vyznačují se optimální ergonomií a intuitivním ovládáním. Mají vlastní LED diody jako ukazatele stavu baterie a zapnutého stupně podpory. Pomocí těchto tlačítek můžete elektrokolo ovládat samostatně i zcela bez displeje.

Technologie e-biku KTM MACINA STYLE 720 US 2022 white

Komponentová výbava je na úrovni kol vyšší třídy. Novinkou pro sezónu 2022 je řazení Shimano XT LG (Link Glide). Toto řazení vyvinulo Shimano speciálně pro elektrokola. Mírně byl snížen počet převodů na 11, to umožnilo vytvořil kazetu s převody i řetěz o výrazně vyšší odolnosti a životnosti. Krok řazení byl také omezen - zařadit lze vždy jedním tahem jen o jeden převod, což zajišťuje lepší sladění průběhu řazení s tahem motoru a plynulejší průběh změny převodů.

Hydraulické čtyřpístkové brzdy Shimano umožňují velmi účinné brždění za použití minimální síly. Pevná zapletená kola s výplety DT Swiss jsou obuta do cestovních plášťů Schwalbe Energizer speciálně vyvinutých pro elektrokola s velkým důrazem na vysokou ochranu proti defektu. V základní výbavě elektrokola je kompletní sada doplňků - blatníky, stojan, nosič, světla připojená na baterii elektrokola. Pro maximální komfort je v základní výbavě také stavitelný představec a odpružená sedlovka.

 

Komponenty:

MOTOR: Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM
BATERIE: Bosch PowerTUBE 750Wh SMART SYSTEM hor.
DISPLEJ: Bosch KIOX TFT Display SMART SYSTEM
NABÍJEČKA: Bosch STANDARD Charger 4A SMART SYSTEM
RÁM: Macina Trekking Onroad US Alloy6061 (metallic white, grey, night red)
VIDLICE: Suntour NCX-D Air LO 63mm
ŘAZENÍ: Shimano Deore XT M8130 1x11 LG
PŘEHAZOVAČKA: Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+
KAZETA: Shimano LG600-11 / 11-50
ŘETĚZ: Shimano LG500
KLIKY: KTM TEAM ISIS 170mm Q16, FSA Megatooth steel 42T
PEDÁLY: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip
BRZDY: Shimano MT402 (3-F) / MT420  4-Piston
KOTOUČE: Shimano RT64 CL 180 mm / EM600 CL 160 mm magnet
PŘEDNÍ NÁBOJ: Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR
ZADNÍ NÁBOJ: Shimano UR600 CL 32H 135-5QR
VÝPLET: DT Champion 2.0 black, DT Alpine II 2.34 black
RÁFKY: Ambrosio Sport 25 700C 32H 622x25C
PLÁŠTĚ: Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622
HLAVOVÉ SLOŽENÍ: Acros AICR internal 1.1/8>1.5" angle limit
PŘEDSTAVEC: KTM Line adjust. 0-60° internal
ŘIDÍTKA: KTM Line rizer20 640 mm
GRIPY: Ergon GP30 SD with Barend
SEDLOVKA: KTM Comp parallelogramm 30.9/350
SEDLO: Selle Royal Lookin+
BLATNÍKY: SKS A55K 55mm black matt
NOSIČ: KTM Racktime tour (snap-it 1.0)
SVĚTLO PŘEDNÍ: B&M Lumotec IQ-XS LED 100-150Lux
SVĚTLO ZADNÍ: B&M Toplight 2C LED
STOJAN: Hebie 28" adjust
HMOTNOST: 27,2 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×