SpeedBox 3.0 pro Bosch + Dárek zdarma

Skladem (2 ks)
Značka: SpeedBox
4 600 Kč –0 % 4 560 Kč 3 769 Kč bez DPH
Kategorie: Tuning
Záruka: doživotní
Hmotnost: 0.05 kg
Instalace:
Speed box 3.0 tuning
ZDARMAZDARMA 4 600 Kč –0 %

VLASTNOSTI:
Omezovač rychlosti: deaktivován
Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
Kompatibilní s motory: Active Line, Active Line Plus, Performance Line a Performance Line CX Line včetně motorů 4. generace.
Aktivace čipu tlačítkem: WALK / + - + -
Kompatibilní se SpeedBox App: ne

 

Pro fanoušky naší FB stránky dáváme 100Kč slevu na Speedbox 3.0

Podmínky akce:

1. dát "to se mi líbí" na stránku KTM-ebikes.cz

2. A do poznámky u objednávky napsat "žádám o slevu 100 Kč a napsat jméno vašeho Facebooku

3. My následně zlevníme objednávku

 

 

 

Chytrý čip třetí generace s možností nastavení rychlostního limitu elektrokola.

Tuningový čip SpeedBox 3.0 umožňuje libovolné nastavení omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd.

Jak SpeedBox 3.0 funguje?

Aktivaci čipu SpeedBox 3.0 provedeš na displeji elektrokola. Po stisknutí tlačítka WALK se na displeji krátce zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od té chvíle můžeš jet neomezenou rychlostí – 40 km/h, 50 km/h i více než 60 km/h.

Funkci čipu vypneš opětovným stisknutím tlačítka WALK. Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Mysleli jsme i na elektrokola, která nemají klasický ovládací panel s tlačítkem Walk. V tomto případě stačí použít kombinaci tlačítek + - + -  a SpeedBox se aktivuje. Stejným způsobem pak SpeedBox snadno deaktivuješ.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci provedeš postupným přepínáním módů: Turbo - EMTB - Tour - Eco - Tour - EMTB - Turbo. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci přepínáš krátkým stiskem tlačítka WALK, nebo otočením kola o 360°. Zobrazení 1,5 km/h na displeji odpovídá limitu 15 km/h, 2,0 odpovídá limitu 20 km/h, 2,5 odpovídá 25 km/h, 3,0 odpovídá 30 km/h, 9,9 odpovídá 99 km/h apod. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

Při použití SpeedBox 3.0 s motory Bosch 4. generace (rok výroby 2020 a vyšší) je třeba po ukončení jízdy nechat elektrokolo zapnuté, dokud se na displeji trvale nezobrazí rychlost 0,0 km/h. Během této fáze se bude na displeji zobrazovat zbývající čas (v minutách). Poté můžeš kolo bezpečně vypnout a těšit se na další výlet.

Montáž

Pro zapojení čipu SpeedBox do elektrokola používáme barevné konektory vybavené klíčem pro správné zapojení, proto je instalace čipu opravdu jednoduchá. Sepsali jsme podrobné instrukce a natočili videa, díky kterým zvládne instalaci SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budeš mít se zapojením jakýkoli problém, neváhej se na nás obrátit.

V případě, že se chystáš nainstalovat SpeedBox na úplně nové kolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 1 km.

Stáhnout manuál

Upozornění:

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní odpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola. Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění ve vyšší rychlosti jízdy.

Instalace

5
7x
4
4x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SP Avatar autora | 25.9.2022
spokojenost škoda že po tom začínají šlapat poliši
5
DK Avatar autora | 15.4.2022
Maximalni spokojenost, vrele doporucuji, po roce pouzivani bez jedineho problemu. Mondraker Crafty R 2021. Uplne jiny level jezdeni…
5
PP Avatar autora | 24.7.2021
Zatím super!
5
JM Avatar autora | 8.7.2021
Použil bych slova z reklami, proč mi to dodnes tajili, je to perfektní i montáž byla jednoduchá.
4
PS Avatar autora | 23.6.2021
Funguje perfektně, najeto cca 800km - jen návod v části aktivace čipu je shrnut do více variant, což není přehledné. Info a vysvětlení přímo s výrobcem a poznámka, že odkaz resp. návod k montáži na Youtube by mohl být u českého výrobce i v češtině. Nezapomenout po dojetí nechat el. zapnutou až k vynulování displeje - trvá až 8 minut. Cube stereo hybrid , Bosch IV gen.
4
JO Avatar autora | 27.4.2021
Produkt funguje jak ma, bez problemu. Otestovano a odladeno. Ovsem montaz nebyla vubec snadna. Schovat vsechno v ramu se mi podarilo az podle detailniho navodu na Youtube. Mam Cube Acid One z roku 2019.
4
PZ Avatar autora | 28.3.2021
funguje :-)
×