SpeedBox 2.1 pro Giant

Skladem (1 ks)
5 010 Kč 4 140 Kč bez DPH
Kategorie: Tuning

Omezovač rychlosti: deaktivován
Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
Kompatibilní s motory: Giant 2017-2021
Aktivace čipu tlačítkem: WALK / WALK UP

 

 

Spolehlivý tuningový čip druhé generace pro tvé elektrokolo s motorem Giant 2017-2021.

Tuningový čip SpeedBox 2.1 umožňuje deaktivaci omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd.

Jak SpeedBox 2.1 funguje?

Aktivaci čipu SpeedBox 2.1 provedeš na displeji elektrokola. Po stisknutí WALK / WALK UP se na displeji krátce zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od té chvíle můžeš jet neomezenou rychlostí – 30 km/h, 40 km/h i více než 50 km/h.

Funkci čipu vypneš opětovným stisknutím WALK / WALK UP. Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Montáž

Pro zapojení čipu SpeedBox do elektrokola používáme barevné konektory vybavené klíčem pro správné zapojení, proto je instalace čipu opravdu jednoduchá. Sepsali jsme podrobné instrukce a natočili videa, díky kterým zvládne instalaci SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budeš mít se zapojením jakýkoli problém, neváhej se na nás obrátit.

V případě, že se chystáš nainstalovat SpeedBox na úplně nové kolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 1 km.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×