Přední světlo SUPERNOVA MINI 2 PRO

Přední světlo Mini 2 Pro je mimořádně kompaktní a silné, aniž by obětovalo elegantní vzhled.

Skladem (1 ks)
Značka: Supernova
4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Kategorie: Pro E-bike
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.04 kg

Přední světlo Mini 2 Pro od německé firmy Supernova je mimořádně kompaktní a mimořádně silné, aniž by obětovalo elegantní minimalistický vzhled. Změnu režimů mezi dálkovým a potkávacím režimem lze pohodlně ovládat tlačítkem na řídítkách. Toto tlačítko je umístěno v magnetickém držáku, který je připevněn vedle gripu pomocí vlastní objímky. Objektiv Terraflux4 je milníkem ve vývoji optiky. Pro čočky této velikosti vytváří vynikající jasné a rovnoměrné osvětlení na silnici a dobré okolní osvětlení nad čarou rozhraní.
S objektivem Terraflux4 si všimnete, že nebudete oslňovat přicházející provoz. Díky sofistikovanému systému řízení světla nasměruje objektiv Terraflux 90% světla tam, kde je to nejvíce zapotřebí: na cestu. Tam vytváří široký a rovnoměrný paprsek světla, který sahá od předního kola až do dálky. Trvalé denní světlo zabudované do čočky zajišťuje, že jezdec je během dne velmi dobře viditelný i v provozu. Zanořování odpružené vidlice je dobře známým problémem horských kol. Protože přední část horského kola se při brzdění zanořuje, dosah světelného kužele se často může snížit až o 90%. Speciální dálkové světlo Supernovy je optimalizováno pro zvýšení paprsku tak, aby kompenzovalo pohyb vidlice. Pomocí potkávacích světel můžete vyrazit na cestu k trailu, aniž byste ostatní oslňovali. Jakmile vyrazíte do terénu, můžete jednoduchým stisknutím tlačítka přepnout na dálková světla. Tato nová U-verze světla má integrovaný 110mm dlouhý kabel s pozlaceným konektorem přímo do světla. Zároveň balení obsahuje 1300mm dlouhý kabel Power Connector Bosch pro propojení mezi světlem a motorem Bosch.

Technické údaje:
• Svítivost: silný režim: 550 lumenů/ 160 luxů, standardní režim: 235 lumenů / 100 luxů
• Napájecí napětí: 12V DC
• Typ objektivu: Terraflux 4
• Rozměry: 31.5 x 41 x 41mm
• Materiál: CNC opracovaný dural 6061
• Hmotnost: 40g
• Optimalizováno pro trvalé denní svícení
• Délka kabelu se světla s pozlaceným konektorem: 110mm
• Délka kabelu Power Connector Bosch mezi světlem a motorem: 1300mm (pro zapojení tohoto světla s motorem Brose, Yamaha nebo Fazua je třeba dokoupit samostatný kabel)
• Balení neobsahuje držák na řídítka

SEZNAM KOMPATIBILNÍCH PRODUKTŮ PRO POHONY ELEKTROKOL ZDE

https://supernova-lights.com/wp-content/uploads/2021/01/20210111_Supernova-Compatibility-Overview-3.pdf

Upozornění: Toto přední světlo je kompatibilní s držáky na řídítka 31,8mm nebo 35mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×