Bosch Kiox 300 Kit Smart System

Vedení kabelů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: Bosch
3 699 Kč 3 057 Kč bez DPH

Se sadou pro dovybavení Kiox 300 můžete své elektrokolo Bosch Smart System dovybavit praktickým displejem. Sada obsahuje všechny díly pro úspěšnou konverzi – displej Bosch Kiox 300, držák displeje, kabel displeje Bosch Smart System a v případě potřeby odpovídající jednoramenný držák Kiox 300. Chcete-li dodatečně namontovat, připevněte všechny díly na své elektrokolo a připojte displej Smart System Display k jednotce dálkového ovládání Bosch LED na řídítkách. Nyní je váš nový displej Kiox 300 připraven k použití a vy máte vždy nejlepší informace o svém elektrokole.

VLASTNOSTI SADA RETROFITNÍHO SYSTÉMU BOSCH KIOX 300 SMART SYSTEM

Komplexní sada pro dovybavení Bosch Kiox 300
Vč. Displej Bosch Kiox 300
vč. Rozhraní displeje / držáky Bosch
vč. Kabel displeje Bosch Smart System – 300 mm (vedení kabelu vepředu či vzadu)
vč. 1-ramenný držák na řídítka - 31,8/35 mm (s držákem - ilustrační foto 1 - CENA 3499,-, bez držáku - ilustrační foto 2 - CENA 3349,-)
KIOX 300: SOUČÁST CHYTRÉHO SYSTÉMU BOSCH

Se zavedením chytrého systému v roce 2022 provedl Bosch rozsáhlé změny ve svém systému elektrokol. Téměř všechny komponenty a díly byly přizpůsobeny a optimalizovány. Největší technickou novinkou je zde to, že centrální ovládání elektrokola nyní běží prostřednictvím dálkového ovládání na řídítkách Bosch LED. To znamená, že nyní můžete své elektrokolo Bosch ovládat bez samostatného displeje. Pokud se ale nechcete obejít bez pohodlí a rozsáhlých informací o stavu, je tu sada pro retrofit Kiox 300. Pomocí několika jednoduchých kroků tak připevníte oblíbený displej Bosch.

BOSCH KIOX 300 RETROFIT

Pro přestavbu stačí připevnit Kiox 300 na vaše elektrokolo a pomocí kabelů displeje přepínat mezi pohonem elektrokola a LED dálkovým ovládáním. Jako první krok namontujte držák Bosch Smart System Display na váš držák, pokud je to možné, na přiložený držák s 1 ramenem. V závislosti na tom, jak chcete Kiox 300 upevnit, budete potřebovat jiný držák displeje. Montáž před řídítka - potřebujete držák s výstupem kabelu vzadu. Montáž za nebo nad řídítka - potřebujete držák s vývodem kabelu vpředu. Nyní můžete namontovat například jednoramenný držák z přestavbové sady Kiox 300. Nyní vyjměte stávající kabel displeje z řídicí jednotky a zapojte jej do držáku Kiox 300. Nyní pomocí 30cm kabelu displeje z konverzní sady znovu připojte držák displeje k dálkovému ovladači LED. Montáž je nyní kompletní a Kiox 300 je připraven k použití. Pro ideální připevnění k jakémukoli elektrokolu je k dispozici kabel displeje Bosch Smart System v různých délkách, v sadě je pouze 300mm verze.

MALÝ VŠESTRANNÝ: BOSCH KIOX 300

Displej elektrokola Bosch s vysokým rozlišením zaujme kvalitním zpracováním a rozsáhlými funkcemi. Zde najdete všechny důležité informace o vašem elektrokole jako je stav baterie, dojezd, zvolená podpora, rychlost a mnoho dalšího. Displej Kiox 300 se také ovládá pomocí dálkového ovladače LED na řídítkách. Své elektrokolo tak máte vždy pevně pod kontrolou a jste stále dokonale informováni. S malou uzamykací destičkou může být Kiox 300 také chráněn před snadným sejmutím z držáku. Funkce nabíjení pro chytré telefony však není k dispozici.

Poznámka: Máte-li jakékoli dotazy týkající se převodu nebo nejasnosti ohledně kompatibility, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×