Antibakteriální termoláhev LARQ, Monaco Blue 740 ml

Na dotaz
Značka: LARQ
3 790 Kč 3 132 Kč bez DPH
Kategorie: Chytré láhve LARQ

Udržitelnost životního prostředí je pro vás důležitým tématem a moderní technologie vaší vášní? Pak je antibakteriální termoláhev LARQ splněným snem! Jedná se o první samočistící láhev na světě, která navíc dokáže nápoje udržet chladné i teplé. Ano, čtete správně, už žádný nepříjemný zápach z opakovaně používané lahve, už žádné otravné vymývání několikrát denně.

Lámete si hlavu, jak je to možné? Díky patentované UV-C technologii lahev sama zničí 99, 9999 % biologických kontaminantů. Stačí stisknout tlačítko na víčku a za 60 vteřin je vaše voda i lahev panensky čistá. Nemusíte se bát, že na čištění zapomenete - lahev je natolik inteligentní, že se pravidelně po dvou hodinách opět vyčistí. A to tak tiše, že to ani nepostřehnete. Nebude vás tedy rušit například při pracovní poradě. Sami si můžete zvolit intenzitu čištění ve dvou programech - normálním a intenzivním. Tlačítko stisknete buď jednou, nebo dvakrát. Lahev dobíjíte přes USB kabel a v normálním režimu vydrží nabitá jeden až dva měsíce. Na nutnost dobití vás upozorní indikátor baterie. Pokud tlačítko podržíte 5 vteřin, lahev se přepne do cestovního módu a zablokuje tlačítko proti náhodnému stisknutí. Dokonalé, že?

Aby toho nebylo málo, láhev udrží nápoje chladné po dobu až 24 hodin a teplé až 12 hodin. Při využití pro slazené nápoje či kávu je vhodné láhev umýt ručně. Je vyrobena z nerezové oceli bez BPA. Její objem je 740 ml a váží pouhých 500 gramů. Je dostupná ve čtyřech barevných provedeních, takže mezi nimi jistě najdete i svou oblíbenou barvu. Osloví vás třeba éterická modrá? Lahev stačí naplnit 2 x až 3 x za den a víc už na svůj pitný režim nemusíte myslet. Ještě váháte s nákupem? Společnost LARQ věnuje z každé prodané lahve určité procento neziskovým organizacím, které se zasazují o vybudování udržitelných zdrojů vody po celém světě. Teď už váhat nemusíte. Vychutnejte si vodu křišťálově čistou během jedné minuty.

Rozměry:
výška 26,4 cm
průměr 7,6 cm
objem 740 ml
váha 500 g

Údržba

Při využití pro slazené nápoje či kávu je vhodné láhev umývat ručně.

Certifikáty/ocenění

Lahev byla oceněna prestižní cenou Red Dot Award 2019, která je každoročně udílena nejlepším designérským počinům.

Produktové video

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×