KTM MACINA CROSS 610 2021

Velikost rámu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: KTM
107 690 Kč 89 000 Kč bez DPH
Kategorie: Pánská - Treková/Krosová
Záruka: až 5 let
Model: 2021

Pánské krosové elektrokolo KTM MACINA CROSS 610 2021

Top krosového elektrokola pro sezónu 2021 s těmi nejlepšími technologiemi pohonu Bosch - motor Bosch Performance CX ve své 4. generaci , baterie Bosch Powertube s kapacitou 625 Wh zcela integrovaná do rámu elektrokola a barevný TFT displej Bosch Kiox s mnoha funkcemi elegentně zapuštěný do představce.

Motor e-kola KTM MACINA CROSS 610 2021

Motor Bosch Performnace CX je ve své 4. generaci dostal pro sezónu 2021 díky softwarové úpravě vyšší kroutící moment 85Nm a udržel si tak vedoucí pozici mezi nejvyspělejšími pohony na současném trhu s elektrokoly.

Motor poskytuje maximální výkon 600 W a kroutící moment až 85 Nm. A to při vysoké ekonomičnosti provozu, díky které i pro dlouhé dojezdové vzdálenosti nevyžaduje obrovské těžké baterie.
Motor poskytuje vysoký kroutící moment i při velmi nízkých otáčkách šlapání a jeho citlivý tenzometr zachytí (1000x za vteřinu) každý váš záběr do pedálů. Díky tomu vás překvapí svou akcelerací z místa i do stoupání. S tímto motorem zdoláte i nejtěžší stoupání s naprostou lehkostí a rychlostí, o které se nezdá ani nejvýkonnějším závodníkům.
U elektrol vybavených tímto motorem máte k dispozici softwarový režim podpory eMTB, který nahrazuje dosavadní režim SPORT. Tento režim z parametrů jízdy (kadence, rychlosti a především tlaku na pedály) automaticky a plynule mění sílu podpory v rozsahu od TOUR po TURBO. Nemusíte tak řešit přepínání režimů a můžete si naplno užívat přirozenou a dynamickou jízdu.

Baterie e-biku KTM MACINA CROSS 610 2021

Energii dodává baterie Bosch Powertube 625, s kapacitou 625 Wh (17,4 Ah) naprosto integrovaná do stavby rámu. Nabízí maximální dojezd až 260 km a krátkou dobu nabíjení do 5 hod.
Předpokládaný skutečný dojezd za různých podmínek si můžete zjistit na simulátoru dojezdu Bosch ZDE.

Displej e-kola KTM MACINA CROSS 610 2021

Ovládání zajišťuje barevný displej Bosch KIOX umístěný na představci s ovládacími tlačítky zvlášť na straně řidítek pro maximálně pohodlné a bezpečné ovládání.

Technologie e-biku KTM MACINA CROSS 610 2021

Komponentové vybavené odpovídá kolům nejvyšší třídy - vzduchová odpružená vidlice s uzamykáním, řazení s 1x12 převody Shimano XT s mimořádným rozsahem převodů kazety od 10 do 51 zubů nabídne zaručené ideální převod do každé situace, velmi účinné čtyřpístkové hydraulické kotoučové brzdy Shimano, zapletená kola DT Swiss obutá do univerzálních plášťů Schwalbe Smart Sam.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×